PIRKIMO TAISYKLĖS

Kokie Galimi Pristatymo Būdai?

Prekių pristatymas yra mokamas. Jį atlieka DPD kurjeriai per 1-2 darbo dienas nuo gauto apmokėjimo už prekes, darbo valandomis. Atkreipkite dėmesį, ar nurodėte teisingą pristatymo adresą, pašto kodą bei kontaktinį telefono numerį.

Ar Pristatote Produktus Į Užsienį?

Jeigu yra poreikis siuntimui į užsienį, siuntimą galimą vykdyti, tačiau už papildomą siuntimo kainą, priklausomai nuo siuntinio parametrų ir jūsų vietovės.
Dėl tokios galimybės susisiekite su mumis elektroniniu paštu: sifras@sifras.lt arba tel. numeriu: +370-37-322081.

Kokie Apmokėjimo Būdai Yra Priimami?

Visi įmanomi atsiskaitymo būdai: elektroninė bankininkystė (Danske Bank, Luminor, Citadele, SEB, Swedbank, Šiaulių bankas, Medicinos bankas, Lietuvos kredito unijos), elektroniniai pinigai (MoQ, Paysera), kitos mokėjimo sistemos (Lietuvos pašto skyriuose ir PayPost kioskuose, “Perlo” terminalai, MAXIMA kasose, “Lietuvos spaudos” ir Narvesen kioskuose, Mokėjimas grynais banke).

Ar Pas Mus Pirkti Saugu?

Mūsų el. parduotuvėję, jūsų pateikti duomenys naudojami tik produkto pristatymo tikslais. Mokėjimų saugumui užtikrinti esame aktyvavią SSL sertifikatus (Let’s Encrypt Authority X3).

Kaip Užsisakyti Prekes?

Mūsų el. parduotuvėję šis procesas labai paprastas. Išsirinkitę prekę, išsirinkus įsidėkitę ją į krepšelį. Krepšelyje matysite galimybę tęsti užsakymą arba apmokėjimas. Apmokėjimo puslapyje įveskite visus prašomus duomenis, pasirinkite pristatymo ir apmokėjimo būdus. Nuo užsakymo įvykdymo per 1-2 darbo dienas prekės bus išsiųstos.

Ar Reikalinga Paskyra Užsakymui Įvykdyti?

Mūsų elektroninė parduotuvė vadovaujausi principais – aiškumu ir paprastumu. Klientams nepatinka, kurtis ir vis prisijungti prie jau sukurtų paskyrų, tad mūsų nuomonę paskyros yra visiškai nereikalingos. Kiekvieną kartą vykdant užsakymą, nereikės jums niekur prisijungti ar registruotis norint įvykdyti užsakymą!

Ar Galiu Grąžinti Prekes?

Mūsų prekės yra negrąžinamos. Parduodami gaminiai negrąžinami, nebent veikia žmogiškumo faktorius ir asmeniniai susitarimai.

Kaip Galiu Atšaukti Arba Pakeisti Užsakymą?

Atšaukti užsakymo negalite, tačiau apie prekių keitimo galimybę galite sužinoti susisiekę su mumis elektroniniu paštu: sifras@sifras.lt arba tel. numeriu: +370-37-322081.