Nemokamas prekių pristatymas

Pristatymas
Užsakinėjant prekes internetu reikia nurodyti prekių pristatymo būdą. Kai užsakymo suma yra 14.50 Eur ir daugiau Kauno ir Klaipėdos miestų ribose prekes pristatome Šifro transportu nemokamai. Kitais atvejais už pristatymą imamas 2.32 Eur mokestis. Į kitus miestus prekės pristatomos tik per kurjerių tarnybą.  Ši paslauga mokama ir priklausomai nuo prekės svorio kainuoja 3.48 Eur Esant labai dideliam prekės svoriui pristatymo išlaidos aptariamos atskirai.

Mokėjimas
Užsakinėjant prekes internetu taip pat reikia nurodyti mokėjimo formą.
1. Kauno ir Klaipėdos miestams:
 - Kauno ir Klaipėdos miestuose už prekes galima atsiskaityti grynais arba išankstiniu pavedimu. Jei pasirinkote mokėjimą grynais, Jūs mokėsite už prekes tada, kai jas gausite. Tačiau atskirais atvejais, kai užsakoma retai parduodama prekė, reikia atvykti į Šifro parduotuvę ir palikti avansą arba sumokėti visą sumą iš karto. Šią procedūrą galima atlikti ir pavedimu.
 - Pasirinkus mokėjimą išankstiniu pavedimu, užsakymas bus pradetas vykdyti iškart, kai pinigai pateks į mūsų sąskaitą. Užsakymo pristatymo trukmė pailgėja tiek laiko, per kiek mes gauname banko pavedimą.
2. Kitiems miestams:
 - Užsakinėjant prekes į kitus miestus galima pasirinkti tik išankstinio mokėjimo formą.

Mokant išankstiniu pavedimu užsakymo sumą perveskite į šią sąskaitą:
Gavėjas: UAB 'Šifras' I.Kanto 13 Kaunas
Įmonės kodas 133497112, PVM mokėtojo kodas LT334971113
Sąskaitos numeris:  LT987044060003337559
Bankas: AB SEB Vilniaus bankas, kodas: 70440
 

Pristatymas ir mokėjimas užsakant pildymo paslaugą
Užsakydami internetu kasetės pildymo paslaugą Kauno ir Klaipėdos miesto ribose, pas jus atvyks "Šifro" kurjeris, kuris paims tuščią kasetę ir užpildžius ją pristatys atgal. Kitų vietovių gyventojai užsakydami internetu šią paslaugą turi atsiųsti tuščią kasetę paštu, per kurjerių tarnybą arba kitais būdais. Atsiskaitymas tokiu atveju galimas tik išankstiniu pavedimu.

 Pristatymo ir mokėjimo sąlygos |   Išperkamoji nuoma |   Klauskite |   Naujienų prenumerata |   Privatumo politika  
© 2010 -2015 UAB Sifras. Visos teisės saugomos.
Sprendimas: Lexita