Klausimai - atsakymai

1. Ar verta pildyti spausdintuvų kasetes dažais?
Verta, nes kasetės pripildymas dažais kainuoja 2-3 kartus pigiau negu nauja kasetė.

2. Kokia pripildytos kasetės spausdinimo kokybė?

Spausdinimo kokybė puiki. Daugumos pripildytų kasečių spausdinimo kokybė nieko nesiskiria nuo originalios kasetės ir tinka visiems kasdieniniams darbams.

3.Ar suteikiama pripildytoms kasetėms garantija?
Taip. Jei pripildytos kasetės kokybė netenkins kliento, ji bus pakeista arba grąžinti pinigai.

4. Ar gali pripildyta kasetė sugadinti spausdintuvą?

Spausdintuvo kasetė yra atskiras spausdintuvo įrenginys ir ją pildant galima sugadinti tik pačią kasetę. Aišku nemokšiškai pripildžius kasetę gali išbėgti rašalas ar dažantys milteliai ir užteršti spausdintuvą. Tačiau išmanant šį darbą tokių atvejų nebūna.

5.Per kiek laiko pripildoma kasetė?
Rašalinių spausdintuvų vienos kasetės pripildymas trunka 10-15 min., lazerinių spausdintuvų kasetės pripildomos per 15-30 min. Jei turime sandėlyje  pripildytų jums reikiamų kasečių galime pakeisti nelaukiant.

6. Ar galima pripildymo paslaugą užsakyti telefonu ar internetu?
Taip, paslaugą galima užsakyti Kaune tel.: (837) 322081, 310310, Klaipėdoje  (846) 250500 arba internetu: sifras@sifras.lt. Prekes, Kauno ir Klaipėdos miestų ribose, atvežame nemokamai (jei prekių suma viršija 14.50 Eur)  Pristatymo trukmė nuo 30 min. iki 4 val.

7. Ar superkate tuščias kasetes?
Šiuo metu kasetes nesuperkame.

8. Kiek lapų galima atspausdinti su pripildyta kasete?
Pildydami kasetes visada įpilame dažų tiek pat arba net daugiau negu buvo naujoje originalioje kasetėje. Naudojame tik kokybiškus, praktikoje išbandytus dažus,  todėl su šia kasete praktiškai atspausdinama tiek pat lapų kiek ir su nauja kasete. Paklaida gali būti tik iki 5%.

9. Kiek kartų galima pripildyti tą pačią kasetę?
Priklausomai nuo kasetės tipo galima pripildyti nuo 1-8 kartų. Rašalinių spausdintuvų  kasetės pildomos 1-3 kartus, o kai kurios net iki 8 kartų. Rekomenduojame pripildymui kasetes pristatyti  iš karto dažams  pasibaigus ir nespausdinti su tuščia kasete.   Lazerinių spausdintuvų  kasetės pildomos 1-3 kartus, po to joms papildomai būtina keisti susidėvėjusias detales kaipi būgnus, velenus, tarpines ir kitas.

10. Ar visiems spausdintuvams pripildomos kasetės?

Deje ne visiems, tačiau populiariausiems Lietuvoje spausdintuvams kasetes pildome. Nepildome kasečių rašaliniams Epson ir kai kuriems  Canon modeliams.  Šiems spausdintuvams turime nebrangius ir kokybiškus šių  kasečių pakaitalus.  Mūsų internetiniame puslapyje galima rasti visą šią informaciją pagal spausdintuvų arba kasečių pavadinimus.

11. Ar taikote nuolaidas pastoviems klientams?
Jeigu Jūs pirkote prekes intrernetu Jums automatiškai bus priskirtas pastovaus kliento statusas t.y. perkant sekantį kartą Jums jau bus taikomos šios nuolaidos:
- Originalioms spausdintuvų dažų kasetėms - 5%
- Rašalinių spausdintuvų kasečių pildymui dažais - 13%
- Lazerinių spausdintuvų kasečių pildymui dažais - 10%
- Užpildymo rinkiniams - 10%
- kopijavimo aparatų dažams (toneriams) - 10%
  Pastoviems klijentams , perkantiems didesnius  prekių  kiekius, taikomos papildomos nuolaidos.

11. Ar atvežate užsakytas prekes į vietą?
Taip. Kai užsakymo suma yra daugiau kaip 14.50Eur.  Kauno ir Klaipėdos miestų ribose prekes pristatome nemokamai! Kitais atvejais pristatymas kainuoja 2.32Eur. Į kitus miestus prekės pristatomos per 1-2 dienas, kaina 3.48Eur ir daugiau (priklauso nuo prekės svorio). Dėl užsakymų kreipkitės telefonu 8-37-322081, 310310, 8-45-250500 arba internetu užpildykite užsakymo formą.

12. Neradote atsakymų į Jus dominančius klausimus?
Į Jūsų klausimus atsakysime telefonu arba el. paštu. Tel.: 8-37-322081 el. paštas: sifras@sifras.lt

 Pristatymo ir mokėjimo sąlygos |   Išperkamoji nuoma |   Klauskite |   Naujienų prenumerata |   Privatumo politika  
© 2010 -2015 UAB Sifras. Visos teisės saugomos.
Sprendimas: Lexita