Pristatymo ir mokėjimo sąlygos

Pristatymas
Užsakinėjant prekes ineternetu reikia nurodyti prekių pristatymo būdą. Kai užsakymo suma   yra 14 Eur su PVM ir daugiau Kauno ir Klaipėdos miestų ribose prekes pristatome Šifro transportu nemokamai. Kitais atvejais už pristatymą imamas 2.32 Eur. mokestis. Į kitus miestus prekės pristatomos tik per kurjerių tarnybą.  Ši paslauga mokama ir kainuoja 3.48 Eur. Esant labai dideliam prekės svoriui pristatymo išlaidos aptariamos atskirai.

Mokėjimas

Užsakinėjant prekes internetu taip pat reikia nurodyti mokėjimo formą.
1. Kauno ir Klaipėdos miestams:
 - Kauno ir Klaipėdos miestuose už prekes galima atsiskaityti grynais arba išankstiniu pavedimu. Jei pasirinkote mokėjimą grynais, Jūs mokėsite už prekes tada, kai jas gausite. Tačiau atskirais atvejais, kai užsakoma retai parduodama prekė, reikia atvykti į Šifro parduotuvę ir palikti avansą arba sumokėti visą sumą iš karto. Šią procedūrą galima atlikti ir pavedimu.
 - Pasirinkus mokėjimą išankstiniu pavedimu, užsakymas bus pradetas vykdyti iškart, kai pinigai patenks į mūsų sąskaitą. Užsakymo pristatymo trukmė pailgėja tiek laiko, per kiek mes gauname banko pavedimą.

Pristatymas ir mokėjimas užsakant pildymo paslaugą

Užsakydami internetu kasetės pildymo paslaugą Kauno ir Klaipėdos miesto ribose, pas jus atvyks "Šifro" kurjeris, kuris paims tuščią kasetę ir užpildžius ją pristatys atgal. Kitų vietovių gyventojai užsakydami internetu šią paslaugą turi atsiųsti tuščią kasetę paštu, per kurjerių tarnybą arba kitais būdais. Atsiskaitymas tokiu atveju galimas tik išankstiniu pavedimu.

 

2. Kitiems miestams:
 - Užsakinėjant prekes į kitus miestus galima pasirinkti tik išankstinio mokėjimo formą.

Mokant išankstiniu pavedimu užsakymo sumą perveskite į šią sąskaitą:

Gavėjas: UAB 'Šifras' I.Kanto 13 Kaunas
Įmonės kodas
133497112, PVM mokėtojo kodas LT334971113
Sąskaitos numeris:  LT987044060003337559
Bankas: AB SEB Vilniaus bankas, kodas: 70440

 Pristatymo ir mokėjimo sąlygos |   Išperkamoji nuoma |   Klauskite |   Naujienų prenumerata |   Privatumo politika  
© 2010 -2015 UAB Sifras. Visos teisės saugomos.
Sprendimas: Lexita